Vzkazy

Potřebujete změnit termín? Poslat zprávu z vyšetření? Využijte náš nový objednávkový systém (pouze pro registrované pacienty) a napište nám vzkaz. Jak na to?

  1. Klikněte na tento odkaz
  2. Při prvním přístupu do systému zvolte „Registrovat, nebo zapomenuté heslo“, vyplňte svůj e-mail a stiskněte tlačítko „Registrovat“. Systém vám vytvoří vstupní přihlašovací údaje.
  3. Přihlaste se do služby SmartMedix.
  4. Zvolte požadovanou službu a sdělte nám, co potřebujete.
  5. Odpověď obdržíte pouze stejnou cestou (neposíláme SMS ani e-mail!!!) resp. sledujte ve službě Smartmedix odpověď na Váš požadavek.

Zvolíte-li Zaslání informace k probíhající léčbě, případně dotazu lékaři, stačí vyplnit vzkaz do příslušného formuláře. Případně nám můžete zaslat přílohu (soubor typu pdf, jpeg nebo png).

Nepřehlédněte :

Přešli jsme na systém objednávání všech pacientů včetně akutních.

Na vyšetření se, PROSÍME , objednejte - lze telefonicky nebo cestou přes portál - záložka VZKAZY - odpovíme zpět pouze prostřednictvím portálu !!
V případě akutních problémů nám zavolejte nejlépe hned ráno na PEVNÉ LINKY 241 403 168 Jílové, 241 414 896 Jesenice.
Podle možností vás přijmeme ještě tentýž den. Pokud se dostavíte bez objednání, je možné, že nebudete ošetřeni pro naplnění kapacity daného dne.

Prosíme o trpělivost, pokud ihned nebereme telefon - ošetřujeme pacienty.

Dovolujeme si vás upozornit, že je nutné se z jakéhokoliv objednaného termínu omluvit (telefonicky nebo přes portál) nejpozději 24 hodin předem.
V opačném případě bude pacientovi účtován storno poplatek 500 Kč.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close